Які найефективніші сонячні батареї є в продажу?

Адже хтось спирається на вартість, очікуючи вражаючих результатів, а інші не бажають витрачати великі кошти. Але всі сходяться в думці, о потрібні лише ефективні сонячні батареї

Але помилково вважати, що питання стоїть на ефективності. В цілому грає роль схема – співвідношення ціни і якості. Якщо визначитись правильно то завдання полягає в тому, щоб з’ясувати, які варіанти потрібні у кожній конкретній ситуації. при цьому не зайвим буде проаналізувати економічний ефект. Основний показник це звісно ККД.

Сонячні панелі в яких показник ефективності 44,4% від торгової марки Sharp. Цей продукт концентрує тришарові сонячні модулі, які зазвичай не застосовують в житлових або громадських будівлях тому, з огляду на їх високу цінову вартість. Їх базове застосування у космічній галузі.

Великий вибір сонячних батарей з найвищим ККД для Вас за посиланням https://prel.prom.ua/g2638645-sonyachn-batareyi

Сонячні батареї з показником ефективності 32,6% від іспанського дослідницького інституту сонячної енергетики (IES) і університету (UPM). Ця продукція представлена двошаровими модулями з концентратором сонячного світла. Але і ці ефективні панелі мають високу ціну, тому для приватного користування вони не зовсім підходять.

Аналогічних моделей з приблизним високим ККД є ще близько десятка, але відлякує їх ціна. Завдання ж полягає все в тому ж – баланс між вартістю і ефективністю.

Сьогодення демонструє безліч різних типів сонячних батарей (точніше, сонячних модулів) від самих різних виробників. Є лідери у різних категоріях.

Сонячні батареї з показником ККД 36% компанії Amonix тримають за собою лідерство у продуктивності. Проте, вони зроблені із застосуванням концентруючих деталей, тому в побуті вони не ефективні.

Далі мова про сонячні модулі з ККД 21,5% від американської компанії Sun Power, які мають рекорд саме ефективності. В даний час спеціалісти компанії дійшли до показника ККД модулів 21,5%, тоді як стандартні показники ефективності складають до 17%. Монокристалічні и полікристалічні модулі Sunpower також є найбільш надійними.

Компанія “Trina Solar” виробляє одне з найдешевших монокристалічних панелей у світі. Крім того, ці модулі є одними з найвищих китайських.

Канадская компанія “Canadian Solar” виготовляє дуже якісні фотоелектричні панелі. Вони відповідають найвищим критеріям, підтверджені числом міжнародних сертифікатів.

“SolarWorld” – німецький крупний виробник сонячних панелей. Має виробничі потужності у Європі та США. В даний час виходить на ринок виробників полікристалічних панелей. Випускає якісну та надійну продукцію.

Китайська компанія “Suntech” крупнейший в світі виробник сонячних панелей на основі монокристалічного та полікристалічного кремнію. Завдяки масовому виробництву забезпечує прийнятне співвідношення ціна / якість. Широкий спектр пропозицій а ринку сонячної енергетики має ще багато достойних виробників сонячних батарей.

Тому підводячи підсумки, треба вивести один алгоритм для всіх – зупиняйте вибір на панелях, які чітко відповідають конкретним цілям.

Sergey

Автор блога - Specialcom.net. Образование: Инженер телекоммуникационных систем и сетей. Ранее владелец и создатель интернет-магазина по продаже сим карт всех операторов мобильной связи, аксессуаров и мобильных телефонов.

Советуем ознакомиться:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Не копируйте текст!